*/

Czym jest Program Inicjatyw Najmniejszych

 

Program Inicjatyw Najmniejszych (PIN) jest programem w ramach projektu „Diagnozuj, Debatuj, Decyduj – 3 D Tarczy Sobieskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Grupy inicjatywne zarejestrowane w programie PIN (3 osoby) będą proszone o zgłaszanie pomysłów inicjatyw najmniejszych z przeznaczeniem do wykonania w 2014 r. (ewentualnie do końca marca 2015 r.). Realizacja PIN możliwa jest w 3 obszarach tematycznych: przestrzeń publiczna, inicjatywy na rzecz osób i grup marginalizowanych, informacja publiczna.

 

Grupy nieformalne mogą liczyć na dofinansowanie projektów o wartości 1,5-2 tys. zł. Najlepsze projekty zostaną wybrane przez uczestników grup nieformalnych podczas debat PIN. 

Pomysły na inicjatywy najmniejsze można zgłaszać za pośrednictwem  formularza zamieszczonego na stronie projektu: www.tarczasobieskiego.pl/3D-TarczySobieskiego do dnia 31.05.2014 (sobota) * Istnieje także możliwość przesłania formularza pocztą lub dostarczenia do biura projektu (Piaski, ul. Lubelska 80). W tym przypadku formularz musi być podpisany.